Twój ubezpieczyciel nie informuje Cię o obowiązkowych przeglądach? Chcesz czuć się bezpiecznie i komfortowo we własnym domu?

Przeprowadzaj systematycznie okresowe przeglądy i pozwól nam zadbać o Twój dom i bezpieczeństwo całej Twojej rodziny.

Zgodnie z ustawą Prawo Budowlane z dnia 07.07.1994 r. każdy właściciel nieruchomości (również w domu prywatnym) ma obowiązek RAZ W ROKU przeprowadzania okresowych przeglądów przewodów kominowych i szczelności instalacji gazowej wraz z przyłączami. Dodatkowo, gdy Twój dom jest objęty ubezpieczeniem , a wydarzy się szkoda posiadanie dokumentu potwierdzającego przeprowadzenie w/w przeglądów jest koniecznością, by mogło zostać wypłacone odszkodowanie. Przedstawiciele Towarzystw Ubezpieczeniowych niestety nie informują o tej konieczności.

Od dziś jednak nie musisz się tym martwić – my będziemy za Ciebie pamiętać o obowiązkowych przeglądach i wykonywać je we właściwym terminie. Mamy 10 letnie doświadczenie, posiadamy najwyższej jakości sprzęt, wszelkie niezbędne uprawnienia i wyszkoloną kadrę specjalistów.

Pamiętaj! Nie ma rejonizacji kominiarzy! Każdy swojego wybiera sam. Wybierz i Ty, by Twoja rodzina i Twoje mienie było w bezpiecznych rękach.

Mistrz Kominiarski - Wojciech Danielczyk